Home Transceiver AT-G8ZX70-1570 Allied 1 25Gbps 1000Base Zx Cwdm Single Mode Fibre 70Km 1570Nm Sc Connector Gbic Transceiver Module
AGM734-10000S Netgear Prosafe 1000Base T Sfp Rj 45 Gbic Transceiver Module
Back to products
AT-SPZX80-1590 Allied 1 25Gbps 1000Base Zx Cwdm Single Mode Fibre 80Km 1590Nm Lc Connector Sfp Transceiver Module
ALLIED TELESIS
AT-G8ZX70-1570 Allied 1 25Gbps 1000Base Zx Cwdm Single Mode Fibre 70Km 1570Nm Sc Connector Gbic Transceiver Module
Brand
ALLIED TELESIS
Compare
Add to wishlist
SKU: AT-G8ZX70/1570 Category: Transceiver
Share:
  • Reviews (0)
  • Shipping & Delivery
Reviews (0)
Reviews
There are no reviews yet.
Be the first to review “AT-G8ZX70-1570 Allied 1 25Gbps 1000Base Zx Cwdm Single Mode Fibre 70Km 1570Nm Sc Connector Gbic Transceiver Module” Cancel reply
Your email address will not be published. Required fields are marked *
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Related products
Compare
416829-002 Hp B Series Ae493A 4Gbs Long Wave Fibre Channel 10Km 1310Nm Lc Connector Sfp Transceiver Module
Transceiver